Nowoczesne i komfortowe mieszkania w Wilanowie.


 Spokojna i cicha okolica – łatwy i swobodny dojazd do centrum miasta.

Pragniemy polecać klientom mieszkania w najbardziej atrakcyjnych i ciekawych rejonach Warszawy. Naszą ostatnią inwestycją jest m.in. kameralny budynek Villa Vogla znajdujący się w otoczeniu parku i Pałacu Wilanowskiego. Nieruchomość ta swoim wyglądem doskonale wpisuje się w niezwykły klimat otoczenia.


Wilanów – mieszkania w otoczeniu urokliwej zieleni.


Nieruchomość w atrakcyjnym miejscu doskonałą inwestycją na długie lata.

Wilanów to przepiękna teren znajdujący się w Warszawie, pełna urokliwej i wyjątkowej zieleni. Mieszkanie w tej dzielnicy miasta to gwarancja ciszy i spokoju. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które chcą odpocząć od zgiełku i chaosu dużego miasta. Sąsiedztwo parków, ogrodów oraz terenów zielonych zapewnia prawdziwy relaks. W pobliżu znajduje się również jezioro i plac zabaw, który gwarantuje najmłodszym mieszkańcom wiele radości. Nieruchomości w tym rejonie Warszawy to komfortowe warunki oraz swobodny dostęp do centrum miasta i wszystkich ważnych ośrodków użyteczności publicznej.

Polecamy bardzo nowoczesne, funkcjonalne mieszkania z balkonem, oranżerią oraz duża podziemną przestrzenią garażową. Oddajemy do użytku nieruchomość najwyższej jakości – ekologiczne i energooszczędne. Proponujemy klientom wyłącznie mieszkania przestrzenne, ciepłe przytulne odpowiadające wszystkim obecnym standardom i normom.

Twitter
Facebook