Biuro sprzedaży

ŁÓDŹ

ul. Kopernika 62

42 / 637 22 33

500 067 068

matejki@arche.pl

 

Biuro sprzedaży

WARSZAWA

ul. Puławska 361

22 / 319-80-80

arche@arche.pl

Opis inwestycji

APARTAMENTY MATEJKI - etap I to 139 w pełni wykończonych i wyposażonych mieszkań o powieszchni od 29 do 73 m2. Mieszkania mogą być wynajmowane w całości lub jako odrębne pokoje, w okresach krótkoterminowych od 1 doby do 1 miesiąca i długoterminowych powyżej 1 miesiąca. W budynku przewidziano recepcję dla gości i lokal gastronomiczny.

 

Dodatkowo atutem inwestycji są położone w pobliżu obiekty użyteczności publicznej takie jak kompleks rekreacyjno-sportowy ze stadionem lekkoatletycznym i krytą pływalnią, Teatr Muzyczny, liczne kluby i restauracje jak również obiekty opieki zdrowotnej oraz obiekty handlowe. Niewątpliwą zaletą przy wynajmie mieszkań dla rodzin z dziećmi jest bliskość placówek oświatowych wszystkich szczebli począwszy od żłobka i przedszkola, kończąc na szkołach ponadgimnazjalnych.

 

 

GWARANTUJEMY ZYSK Z NAJMU 

Zapewniamy Ci zysk za wynajem, niezależnie od tego czy mieszkanie jest wynajęte czy nie.

To my się martwimy o to, żebyś otrzymywał co miesiąc jak największe pieniądze.

 

BEZPIECZNE INWESTOWANIE

To Ty jesteś właścicielem mieszkania.

Masz zapewniony comiesięczny przychód, ale w każdej chwili możesz sam wynajmować, zamieszkać w nim, przekazać dzieciom lub sprzedać.

 

ZARZĄDZANIE WYNAJMEM

Przygotowanie i wyposażenie apartamentów, promocję, pozyskanie najemców, zarządzanie wynajmem, obsługę – to wszystko bierzemy na siebie.

Mamy w tym 15–letnie doświadczenie.

 

WYKOŃCZENIE I WYPOSAŻENIE APARTAMENTÓW

Zapewniamy wykończenie apartamentu według projektów dobrych architektów wnętrz w standardach sprawdzonych na rynku hotelarskim.

Meble dostarczane są przez najlepsze polskie firmy meblowe.

 

POMOC PRZY FINANSOWANIU ZAKUPU 

Współpracujemy z zespołem doświadczonych doradców kredytowych, znających doskonale rynek kredytów hipotecznych i inwestowania w nieruchomości.

 

 

Biuro sprzedaży, ul. Kopernika 62, 90 - 553 Łódź, tel: +48 42 637 22 33, e - mail: matejki@arche.pl

Twitter
Facebook