500-068-069

22 / 319 80 80

arche@arche.pl

Opis inwestycji

ARCHE HOTEL CZĘSTOCHOWA to pierwszy 4-gwiazdkowy hotel w Częstochowie bezpośrednio sąsiadujący z Klasztorem na Jasnej Górze. Dzięki doskonałemu położeniu, obiekt stanie się miejscem wypoczynku dla gości z kraju i zagranicy, którzy zechcą odwiedzić miejsce szczególne bliskie wielu Polakom. Umiejscowienie hotelu zapewni wysoki poziom zakwaterowania, co znajdzie bezpośrednie przełożenie na jego wyniki finansowe. Funkcję mieszkalno - hotelową będą pełniły piętra od pierwszego do trzeciego, na których będzie znajdować się 120 pokoi. Oprócz funkcji wypoczynkowej i możliwości relaksu w specjalnie do tego przygotowanych pomieszczeniach, obiekt będzie przystosowany do organizacji dużych konferencji jak i kameralnych spotkań. W przyziemiu budynku zaplanowano salę ćwiczeń i dwa niezależne zespoły z sauną i jacuzzi, salę restauracyjną wraz z zapleczem kuchennym i sanitarnym, hall recepcyjny oraz sale konferencyjne wraz z obszernym foyer i pomieszczeniami obsługującymi. Pokoje hotelowe będą wyposażone w nowoczesny system klimatyzacji.

 

SYSTEM CONDO - JASNE ZASADY, PEWNY ZYSK 

Nabywasz prawo własności do apartamentu w hotelu. Jednocześnie podpisujesz z zarządcą hotelu - ARCHE, wieloletnią umowę najmu, zapewniającą comiesięczne zyski. Zarabiasz cały rok, niezależnie od obłożenia Twojego apartamentu, a w dalszej perspektywie wzrasta wartość Twojej nieruchomości. Zakup apartamentu hotelowego jest znakomitą alternatywą zakupu mieszkania lub lokalu usługowego na wynajem. Jest zyskowniejszy niż pieniądze złożone na lokacie bankowej.

 

BEZPIECZNE INWESTOWANIE

Nieruchomości hotelowe wciąż zyskują na wartości. W każdej chwili możesz korzystnie sprzedać apartament na wolnym rynku. Do tego momentu otrzymujesz comiesięczne zyski z funkcjonowania obiektu. Inwestycja w nieruchomość hotelową, to jak posiadanie własnego hotelu. Możesz korzystać ze swojego pokoju przez dowolny okres, a w pozostałym czasie generowaniem zysków zajmujemy się my. Mamy w tym 15-letnie doświadczenie.

 

ZARZĄDZANIE WYNAJMEM  

Przygotowanie i wyposażenie apartamentów, promocję, pozyskanie gości hotelowych, zarządzanie wynajmem i obsługę gości – to wszystko bierzemy na siebie. Nie musisz angażować się w proces wynajmu lokali. Jesteśmy profesjonalnym operatorem hotelowym ze sprawdzoną kadrą menadżerską.

 

PATRZENIE W PRZYSZŁOŚĆ

Inwestowanie w apartamenty hotelowe to także Twoje spojrzenie w przyszłość - jako dodatek finansowy do emerytury. To również możliwość przekazania nieruchomości dzieciom lub wnukom. To dobra inwestycja w każdym wieku.

 

DODATKOWE KORZYŚCI

Posiadanie pokoju hotelowego w systemie CONDO w Hotelu ARCHE to również możliwość tańszego zakwaterowania w innych hotelach sieci, dzięki czemu możesz skorzystać z kilku miejsc wypoczynku w Polsce.

 

Biuro sprzedaży, ul. Puławska 361, 02-801 Warszawa, tel: +48 22 319 80 80, e - mail: arche@arche.pl

Twitter
Facebook