500-068-069

22 / 319-80-80

arche@arche.pl

Opis inwestycji

ARCHE HOTEL POLONEZA zlokalizowany w pobliżu dzielnicy biznesowej i Lotniska Chopina, to II-etapowa inwestycja hotelowa realizowana przez ARCHE. I etap to 150 jedno- i dwuosobowych pokoi oraz apartamentów o powierzchni od 16 do 35 m2. Część apartamentów z aneksami kuchennymi przeznaczona jest na pobyty długoterminowe. Na parterze powstanie lokal gastronomiczny oraz powierzchnie usługowo-handlowe. Dla gości dostępny będzie dwupoziomowy garaż podziemny.

 

SYSTEM CONDO - PEWNY ZYSK 

System CONDO w ARCHE charakteryzuje się jasnymi zasadami. Nabywasz prawo własności do apartamentu w hotelu. Jednocześnie podpisujesz z zarządcą hotelu - ARCHE, wieloletnią umowę najmu, zapewniającą comiesięczne zyski. Zarabiasz cały rok, niezależnie od obłożenia Twojego apartamentu, a w dalszej perspektywie wzrasta wartość Twojej nieruchomości. Zakup apartamentu hotelowego jest znakomitą alternatywą zakupu mieszkania lub lokalu usługowego na wynajem. Jest zyskowniejszy niż pieniądze złożone na lokacie bankowej.

 

BEZPIECZNE INWESTOWANIE

Dla Ciebie jesteśmy gwarantem pewności inwestycji. Nieruchomości hotelowe wciąż zyskują na wartości i możesz korzystnie sprzedać apartament na wolnym rynku. Do tego momentu otrzymujesz comiesięczne zyski z funkcjonowania obiektu. Inwestycja w nieruchomość hotelową, to jak posiadanie własnego hotelu. Możesz korzystać ze swojego pokoju przez dowolny okres, a w pozostałym czasie generowaniem zysków zajmujemy się my. Mamy w tym 15-letnie doświadczenie.

 

ZARZĄDZANIE WYNAJMEM 

Przygotowanie i wyposażenie apartamentów, promocję, pozyskanie gości hotelowych, zarządzanie wynajmem i obsługę gości – to wszystko bierzemy na siebie. Nie musisz angażować się w proces wynajmu lokali – dla Właściciela apartamentu to inwestycja bezobsługowa. Jesteśmy profesjonalnym operatorem hotelowym ze sprawdzoną kadrą menadżerską.

 

PATRZENIE W PRZYSZŁOŚĆ

Inwestowanie w apartamenty hotelowe to także Twoje spojrzenie w przyszłość - jako dodatek finansowy do emerytury. To również możliwość przekazania nieruchomości dzieciom lub wnukom. Dobra inwestycja w każdym wieku.

 

DODATKOWE KORZYŚCI 

Współuczestniczenie w systemie CONDO w ARCHE to również możliwość tańszego zakwaterowania w innych hotelach sieci ARCHE, dzięki czemu możesz skorzystać z kilku miejsc wypoczynku w Polsce, wykorzystując voucher dla Stałego Klienta.

 

 

Biuro sprzedaży, ul. Puławska 361, 02-801 Warszawa, tel: +48 22 319 80 80, e - mail: arche@arche.pl

 

 

Twitter
Facebook