500-068-069

22 / 319 80 80

arche@arche.pl

Opis inwestycji

ARCHE HOTEL KRAKOWSKA zlokalizowany nieopodal międzynarodowego Lotniska Chopina oraz stołecznej dzielnicy biznesowej to szansa na wysoką rentowność inwestycji. To nowoczesny obiekt spełniający wymogi minimum trzech gwiazdek. W hotelu znajdować się będzie centrum konferencyjne oraz restauracja z barem. Z myślą o wygodzie gości zaprojektowano również zespół odnowy biologicznej z kameralnym SPA i centrum fitness. Funkcję mieszkalną - hotelową będą pełniły piętra od drugiego do ósmego. Hotelowy komfort i spokój zapewniony zostanie w klimatyzowanych pokojach jedno i dwuosobowych, pokojach suite o podwyższonym standardzie oraz ekskluzywnym apartamencie hotelowym na ostatnim piętrze.

 

SYSTEM CONDO - JASNE ZASADY, PEWNY ZYSK

Nabywasz prawo własności do apartamentu w hotelu. Jednocześnie podpisujesz z zarządcą hotelu ARCHE, wieloletnią umowę najmu, zapewniającą comiesięczne zyski. Zarabiasz cały rok, niezależnie od obłożenia Twojego apartamentu, a w dalszej perspektywie wzrasta wartość Twojej nieruchomości. Zakup apartamentu hotelowego jest znakomitą alternatywą dla zakupu mieszkania lub lokalu usługowego na wynajem. Jest zyskowniejszy niż pieniądze złożone na lokacie bankowej.

 

BEZPIECZNE INWESTOWANIE

Nieruchomości hotelowe wciąż zyskują na wartości. W każdej chwili możesz korzystnie sprzedać apartament na wolnym rynku. Do tego momentu otrzymujesz comiesięczne zyski z funkcjonowania obiektu. Możesz korzystać ze swojego pokoju przez dowolny okres, a w pozostałym czasie generowaniem zysków zajmujemy się my.

 

ZARZĄDZANIE WYNAJMEM 

Przygotowanie i wyposażenie apartamentów, promocję, pozyskanie gości hotelowych, zarządzanie wynajmem i obsługę gości – to wszystko bierzemy na siebie. Jesteśmy profesjonalnym operatorem hotelowym ze sprawdzoną kadrą menadżerską.

 

PATRZENIE W PRZYSZŁOŚĆ

Inwestowanie w pokoje hotelowe to także Twoje spojrzenie w przyszłość - jako dodatek finansowy do emerytury. To również możliwość przekazania nieruchomości dzieciom lub wnukom.

 

Twitter
Facebook