500-068-069

22 / 319 80 80

arche@arche.pl

Opis inwestycji

ARCHE HOTEL LUBLIN zlokalizowany w pobliżu obiektu sportowego „Aqua Lublin” z basenem olimpijskim oraz Dworca Kolejowego. W hotelu znajdą się 132 pokoje. Na parterze powstaną sale konferencyjne oraz lokal gastronomiczny. Dla gości udostępniony będzie garaż podziemny.

 

SYSTEM CONDO - JASNE ZASADY, PEWNY ZYSK 

Nabywasz prawo własności do apartamentu w hotelu. Jednocześnie podpisujesz z zarządcą hotelu - ARCHE, wieloletnią umowę najmu, zapewniającą comiesięczne zyski. Zarabiasz cały rok, niezależnie od obłożenia Twojego apartamentu, a w dalszej perspektywie wzrasta wartość Twojej nieruchomości. Zakup apartamentu hotelowego jest znakomitą alternatywą zakupu mieszkania lub lokalu usługowego na wynajem. Jest zyskowniejszy niż pieniądze złożone na lokacie bankowej.

 

BEZPIECZNE INWESTOWANIE

Nieruchomości hotelowe wciąż zyskują na wartości. W każdej chwili możesz korzystnie sprzedać apartament na wolnym rynku. Do tego momentu otrzymujesz comiesięczne zyski z funkcjonowania obiektu. Inwestycja w nieruchomość hotelową, to jak posiadanie własnego hotelu. Możesz korzystać ze swojego pokoju przez dowolny okres, a w pozostałym czasie generowaniem zysków zajmujemy się my. Mamy w tym 15-letnie doświadczenie.

 

ZARZĄDZANIE WYNAJMEM  

Przygotowanie i wyposażenie apartamentów, promocję, pozyskanie gości hotelowych, zarządzanie wynajmem i obsługę gości – to wszystko bierzemy na siebie. Nie musisz angażować się w proces wynajmu lokali. Jesteśmy profesjonalnym operatorem hotelowym ze sprawdzoną kadrą menadżerską.

 

PATRZENIE W PRZYSZŁOŚĆ

Inwestowanie w apartamenty hotelowe to także Twoje spojrzenie w przyszłość - jako dodatek finansowy do emerytury. To również możliwość przekazania nieruchomości dzieciom lub wnukom. To dobra inwestycja w każdym wieku.

 

Biuro sprzedaży, ul. Puławska 361, 02-801 Warszawa, tel: +48 22 319 80 80, e - mail: arche@arche.pl

Twitter
Facebook