KONTAKT

 

42 637 22 33

500 067 068

 

tobaco@arche.pl

Opis inwestycji

 

Tobaco Park to wyjątkowa inwestycja, to propozycja dla osób poszukujących niepowtarzalnego klimatu i stylu, niestandardowych rozwiązań architektonicznych w ciekawie zaaranżowanej przestrzeni.

 

MIESZKANIA od 32 do 97 m2

 

LOKALIZACJA u zbiegu ul. Kopernika, al. Mickiewicza i al. Włókniarzy w Łodzi.

10 minut pieszo do Dworca Kaliskiego, 25 minut do znanej wszystkim prestiżowej ulicy Piotrkowskiej, doskonała komunikacja miejskimi środkami transportu z pozostałą częścią miasta.

 

ARCHITEKTURA  wielobryłowy budynek złożony z 2 części połączonych wspólnym garażem na poziomach -1 i 0 z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. 5 pięter, 6 klatek schodowych z cichobieżnymi windami, 183 mieszkania o rożnej strukturze z możliwością łączenia ich i 121 komórek lokatorskich do dyspozycji mieszkańców. Każde mieszkanie, niezależnie od wielkości, zostało wzbogacone tarasem bądź balkonem lub loggią. Budynek zaprojektowano tak, aby zapewnić jego mieszkańcom wymagany komfort cieplny, odpowiednie nasłonecznienie, wentylację, dźwiękochłonność, przewietrzenie, warunki do rekreacji na terenach zielonych Tobaco Park.


UDOGODNIENIA 

  • Balkony, tarasy
  • W pobliżu Park Miejski 
  • Liczne ścieszki rowerowe
  • W pobliżu korty tenisowe
  • Plac zabaw dla dzieci 

 

LOKALE USŁUGOWE I BIUROWE zostały umieszczone na parterze z dużymi witrynami od strony ul. Kopernika.

 

 

 

 

To doskonała lokalizacja na zakup inwestycyjny, na zakup mieszkań pod wynajem.

2+1 to doskonała lokata kapitału.

Twitter
Facebook