Deweloper Arche | Nowe mieszkania w Piasecznie i w Warszawie

ARCHE S.A.

Sprzedaż inwestycji w Systemie Arche®
tel. +48 500 068 069, sprzedaz@arche.pl

 

Andrzej Wojtaszewski
Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. +48 501 131 946, 022 319 80 80
e-mail: awojtaszewski@arche.pl

 

Artur Sotomski
Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. +48 570 850 219, 22 319 80 80
e-mail: asotomski@arche.pl

 

Robert Pelchner
Specjalista Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. +48 535 457 973
e-mail: rpelchner@arche.pl

 

Krystyna Sochoń
Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. +48 537 863 840
e-mail: ksochon@arche.pl

 

Ewa Mielnicka-Cekała
Key Account Manager
tel. +48 504 133 144
e-mail: emielnicka@arche.pl

 

Biuro sprzedaży Śląsk
ul. Fryderyka Chopina 10
Siemianowice Śląskie (Pałac Donnersmarcków)
biuro w trakcie adaptacji

Karol Wieder
Key Account Manager - Śląsk
tel. +48 531 341 215
e-mail: kwieder@arche.pl

 

Biuro sprzedaży Wielopolska
biuro w trakcie adaptacji

Maja Zdańkowska-Walo
Key Account Manager 
tel. +48 531 065 398
e-mail: mwalo@arche.pl


 

Sprzedaż mieszkań
tel. +48 530 250 000, arche@arche.pl

 

Biuro sprzedaży deweloperskiej Warszawa

ul. Puławska 361, 02-801 Warszawa
budynek Hotelu Puławska Residence
tel. 22 319 80 80
e-mail: arche@arche.pl

Biuro sprzedaży czynne

Pn. - Pt. w godz. 8 - 19

Bożena Leszczyńska
Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości
tel. +48 507 113 114
e-mail: bleszczynska@arche.pl

 

Marzena Jagielska
Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości
tel. 530 266 083
e-mail: mjagielska@arche.pl

 

 

 

Biuro sprzedaży deweloperskiej Łódź
ul. Kopernika 62, 90-553 Łódź
tel. 42 637 22 33
e-mail: tobaco@arche.pl

 

Biuro sprzedaży czynne
Pn.- Pt. w godz. 9 - 17
Sobota - w godz. 10 - 14

 

 

Biuro sprzedaży deweloperskiej Ożarów Mazowiecki
ul. Kamińskiego 20 m.3 (parter)
05-850 Ożarów Mazowiecki

Biuro sprzedaży czynne
Pn.- Pt. w godz. 10 - 18
Sobota w godz. 10 - 14

Julita Marczuk
Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości
tel. +48 506 108 109
e-mail: jmarczuk@arche.pl

 

Katarzyna Lubowicka
Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości
tel. +48 505 104 023
e-mail: klubowicka@arche.pl

 

 



Dział reklamacji

Dział Reklamacji
tel: 500068069
mail: ocennas@arche.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami z życia Arche i naszych obiektów!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o
aktualnościach, wydarzeniach i promocjach (więcej
informacji)