Deweloper Arche | Nowe mieszkania w Piasecznie i w Warszawie

ARCHE S.A.

Sprzedaż inwestycji w systemie Arche

Andrzej Wojtaszewski
Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. 501 131 946, 022 319 80 85
mail: awojtaszewski@arche.pl

 

Artur Sotomski
Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. 570 850 219, 22 319 80 85
mail: asotomski@arche.pl

 

Robert Pelchner
Specjalista Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. 535 457 973
mail: rpelchner@arche.pl

 

Marta Malinowska
Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. 536 453 276, 22 319 80 85
mail: mmalinowska@arche.pl

 

Agnieszka Banaszkiewicz
Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. 531 486 215
mail: abanaszkiewicz@arche.pl

 

Krystyna Sochoń
Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. 537 863 840
mail: ksochon@arche.pl

 

Ewa Mielnicka-Cekała
Key Account Manager
tel. 504 133 144
mail: emielnicka@arche.pl

 

Dawid Krakowski
Key Account Manager
tel. 535 307 710
mail: dkrakowski@arche.pl

 


 

Biuro sprzedaży deweloperskiej Warszawa

ul. Puławska 361, 02-801 Warszawa
budynek Hotelu Puławska Residence

tel.: 22 319 80 80

arche@arche.pl

Biuro sprzedaży czynne

Pn. - Pt. w godz. 8 - 19

Kontakt

Sprzedaż nieruchomości w SYSTEMIE ARCHE
tel. 500 068 069, system@arche.pl

Sprzedaż mieszkań
tel. 530 250 000, arche@arche.pl

 

 

Biuro sprzedaży Poloneza

ul. Poloneza 87, 02-826 Warszawa

tel.: 530 250 000

sprzedaz@arche.pl

Biuro sprzedaży czynne
Pn.- Pt. w godz. 9 - 17
Sobota - dyżur w godz. 10 - 14

 

 

Biuro sprzedaży Łódź

ul. Kopernika 62, 90-553 Łódź

tel.: 42 637 22 33

matejki@arche.pl

Biuro sprzedaży czynne
Pn.- Pt. w godz. 9 - 17
Sobota - dyżur w godz. 10 - 14

 

 

Biuro sprzedaży Ożarów Mazowiecki
ul. Kamińskiego 20 m.3 (parter)
05-850 Ożarów Mazowiecki
tel.: 505 104 023
klubowicka@arche.pl

 

 

Biuro sprzedaży czynne
Pn.- Pt. w godz. 10 - 18
Sobota w godz. 10 - 14

Julita Marczuk
tel.: +48 506 108 109
jmarczuk@arche.pl

Katarzyna Lubowicka
tel.: +48 505 104 023
klubowicka@arche.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami z życia Arche i naszych obiektów!