Deweloper Arche | Nowe mieszkania w Piasecznie i w Warszawie

Stara Olejarnia sprzedana. Arche zrewitalizuje zabytek!

Deweloper Magazine

 

Fragment: „Przez lata władze Szczecina bezskutecznie próbowały sprzedać nieruchomość. Stara Olejarnia przy ul. Dębogórskiej, wpisana do rejestru zabytków, w końcu doczeka się rewitalizacji. Nowym właścicielem obiektu została Grupa Arche, która wygrała właśnie przetarg na zakup zabytku. Teraz zabytek zostanie zrewitalizowany, na co ze względu na brak środków finansowych, władze miasta nie mogły sobie pozwolić.”

 

fot. UM Szczecin

Czytaj dalej
obrazek
obrazek

Najnowsze trendy eventowe 2023. “Sektor MICE wrócił do formy”

PolskiBiznes24

 

Fragment: „ Coraz częściej organizatorzy wyjazdów firmowych poszukują rozwiązań, które łączą rozrywkę z działaniami ekologicznymi. Jeszcze dekadę temu, tego nie było, a obecnie licznie grono klientów zleca nam imprezy, których elementami jest sprzątanie rzek, sadzenie lasów czy wspólnie z naszą pracownią malarską budowanie domków lęgowych dla ptaków. Jako lider działań społecznych w swojej branży, czujemy się zobowiązani do promowania dobrych praktyk, dlatego podczas spotkań z klientami zawsze znajdujemy chwilę na edukację w zakresie zrównoważonego rozwoju.” - podsumowuje Dyrektor Centralnego Działu Sprzedaży i Marketingu Arche S.A. Kamil Maciąg.

Czytaj dalej

"Dyrektor Arche Magdalena Sidorowicz na Property Forum 2023"

PolskiBiznes.info

Fragment: „W Arche obserwujemy rekordowy rok w hotelarstwie. Już wyprzedził 2022 pod względem pobytów indywidualnych i MICE. (…) Chcemy się dalej rozwijać i umacniać pozycję lidera w zarządzaniu hotelami w Polsce. Nasze obiekty są już od dawna centrami lokalnej społeczności, a stosowane podejście do uniwersalności i szybkiego reagowania na zmiany rynkowe to klucz do sukcesu. Ważne jest także stałe monitorowanie zachowań i potrzeb gości. W 2024 r. otworzymy kolejne 2 hotele — w Nałęczowie oraz Arche Klasztor we Wrocławiu. Obydwa dołączą do kolekcji zarządzanych w Systemie Arche. Natomiast rok 2025 to otwarcie Arche Sanatorium Metalowiec w Muszynie.”

Czytaj dalej
obrazek
obrazek

"VI edycja Triathlonu i Paratriathlonu Kraina Bugu za nami" 

HorecaNet

Fragment:- „Trzy- i czteroosobowe drużyny pobiegły, popłynęły kajakami i pojechały rowerami na trasach wyznaczonych w nadbużańskich Gminach. Łącznie 48 kilometrów. W Paratriathlonie w skład drużyny wchodziły 2 osoby z niepełnosprawnością. (…)  Impreza organizowana jest od 2018r. przez Fundację Leny Grochowskiej, Grupę Arche oraz Stowarzyszenie Wspólnota Arche. Dochód z pakietów startowych i wpłat sponsorskich przeznaczony zostanie na budowę Ekofarmy, która spełni funkcję gospodarstwa społecznego. W niewielkiej miejscowości 15 km od Siedlec znajdą się mieszkania chronione i miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnościami.”

Czytaj dalej

Kontakt

Apartamenty i pokoje hotelowe na sprzedaż | Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
POZNAJ NASZE INWESTYCJE

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami z życia Arche i naszych obiektów!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o
aktualnościach, wydarzeniach i promocjach (więcej
informacji)